0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

17 آذر 1402
0 دیدگاه
گران ترین استودیو های جهان

گران ترین استودیو های موسیقی جهان

ممکن استدیوهای زیادی در جهان وجود داشته باشند که هزینه‌ی بالایی داشته باشند. در این مقاله، به بررسی چند استدیوی گران قیمت در جهان خواهیم پرداخت.

Abbey Road Studios، لندن، انگلستان: این استدیو در سال ۱۹۳۱ تاسیس شده و در آن زمان به نام EMI Studios شناخته می‌شد. این استدیو در سال ۲۰۱۰ توسط Universal Music Group خریداری شد و هم‌اکنون به عنوان یکی از معروف‌ترین استدیوهای جهان شناخته می‌شود. هزینه‌ی این استدیو حدود ۲۰۰۰ دلار در ساعت است.

Air Studios، لندن، انگلستان: این استدیو در سال ۱۹۶۹ توسط George Martin، تهیه‌کننده‌ی موسیقی برای گروه The Beatles، تأسیس شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۲۰۰۰ دلار در ساعت است.

Hansa Tonstudio، برلین، آلمان: این استدیو در سال ۱۹۶۴ تأسیس شد و در آن زمان به نام Hansa Studio Berlin شناخته می‌شد. این استدیو در سال ۱۹۷۶ به محل جدیدی در برلین منتقل شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت است.

Blackbird Studio، نشویل، تنسی، ایالات متحده: این استدیو در سال ۲۰۰۲ توسط John McBride و همسرش Martina McBride تأسیس شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت است.

The Village Recorder، لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده: این استدیو در سال ۱۹۶۸ تأسیس شد و در آن زمان به نام The Village Recorder شناخته می‌شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت است.

Capitol Studios، لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده: این استدیو در سال ۱۹۵۶ تأسیس شد و در آن زمان به نام Capitol Records Tower شناخته می‌شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت است.

Electric Lady Studios، نیویورک، ایالات متحده: این استدیو در سال ۱۹۷۰ توسط Jimi Hendrix تأسیس شد. هزینه‌ی این استدیو حدود ۱۵۰۰ دلار در ساعت است.

Picture of ME.MusicProducer

ME.MusicProducer

تنها صداست که میماند...
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.
0:00
0:00